Tvorba webových stránek

Tvorba 
webových stránek

Chcete, aby se o vás vědělo? Potřebujete zviditelnit svoje aktivity nebo výrobky? Právě tomuto účelu slouží webové stránky. Jsou-li profesionálně udělané, zaujmou vaše klienty a vyvolají v nich touhu opatřit si daný výrobek či službu.

My pro vás vytvoříme stránky, které nejen že snadno najdou vyhledávače, ale navíc budou i pastvou pro oči. Probereme s vámi okruh potencionálních klientů a společně se domluvíme na směru, jímž by se měl projekt ubírat.

Po získání všech nezbytných informací pro vás navrhneme webové stránky na míru tak, aby zaujaly zvolenou cílovou skupinu.

Standardem webových stránek od nás je i základní optimalizace pro vyhledávače (SEO).

Jak postupujeme při
tvorbě webových stránek?

Postup tvorby webu

1 Schůzka s klientem

Na první nezávazné schůzce s vámi náš odborný konzultant probere všechna vaše přání a požadavky na tvorbu webových stránek. Tyto informace mu poslouží k tomu, aby mohl navrhnout možná řešení, probral s vámi následný postup a také cenu.

2 Analýza projektu

Odhalíme technické a bezpečnostní problémy, zjistíme, co vadí vyhledávačům, a řekneme vám, jak web působí na návštěvníka a jak si stojí vůči konkurenci. Především s vámi ale probereme, jak váš web vylepšit tak, abyste z něj získávali maximum!

Postup tvorby webu
Postup tvorby webu

3 Wireframe

Vytvoříme skicu budoucího webu, v níž najdete rozmístění funkčních prvků na stránce. Jednotlivé prvky poskládáme tak, aby stránky co nejlépe plnily vytyčené cíle.

4 Příprava grafiky

Wireframe je kostrou, kterou je potřeba něčím zahalit. A tím něčím je právě grafika na míru. V tomto bodě, když již budeme znát obsah i strukturu, vymyslíme působivou grafiku, které vás odliší od konkurence. Případně Vám zajistíme nebo vytvoření potřebných fotografií produktů nebo fotky zázemí firmy

Postup tvorby webu
Vývoj a tvorba webových stránek

5 Vývoj a tvorba webových stránek

I ta nejpovedenější grafika je sama o sobě k ničemu, protože nic neumí. Je ji tedy nutné nakódovat. My to navíc uděláme tak, aby se zobrazovala krásně nejen na PC, ale i na mobilních zařízeních, jako jsou tablety a mobily. Jednoduše řečeno, aby byla responzivní.

6 Testování

Jelikož nám na výsledku opravdu záleží, vše po sobě pečlivě testujeme. Všichni jsme jen lidé a chyby se tudíž samozřejmě stávají. Díky létům praxe ale již máme vyvinutý proces, jemuž vděčíme za to, že se nám daří výskyt jakýchkoli pochybení minimalizovat.

Postup tvorby webu
Postup tvorby webu

7 Spuštění

Po společně vynaloženém úsilí konečně dospějeme do bodu, kdy bude web připraven ke spuštění. Dejte o tom vědět celému světu. My se s výsledkem také rádi pochlubíme.

8 Podpora

Spuštěním nic nekončí. O web je nutné pečovat, oslovovat nové návštěvník a měnit je ve vaše klienty. I s tím vám rádi pomůžeme. Anebo můžeme posunout váš byznys ještě o kousek dál nastavit například PPC reklamu přes Google či Seznam. To už je na vás.

Postup tvorby webu
Postup tvorby webu