grafické práce Brno

Grafické práce

Chcete si nechat navrhnout originální grafické logo, firemní vizitky nebo vylepšit vzhled vašich webových stránek?

Nebo snad potřebujete připravit katalog či jakékoli jiné tiskoviny? Vše od grafického návrhu až po finální výstup s poutavou podobu pro vás rádi obstaráme.

Jaké grafické práce zajišťujeme

Tvorba loga

1 Tvorba loga

Na základě vašich přání a potřeb pro vás vytvoříme unikátní logo, které bude odpovídat charakteru váší společnosti. Hotové logo vám dodáme v několika grafických formátech. A pokud budete mít zájem, připravíme vám i logomanuál.

2 Vizitky

Vizitka je možností, jak na poměrně malém prostoru vyjádřit mnohé. Aby mohla takto působit, musí být zhotovena profesionálně. To je něco, s čím vám rádi pomůžeme.

Návrh vizitek
Tvorba letáků a brožur Brno

3 Letáky a brožury

Potřebujete-li nachystat letáky nebo brožury, které by vycházely z firemní identity a zcela odpovídaly vašim představám, u nás jste na správné adrese.

4 Katalogy

Při tvorbě katalogů se na nás můžete spolehnout. Zajistíme pro vás nejen jeho sestavení, ale klidně i nafocení profesionálních produktových fotografií.

Postup grafických prací
Postup tvorby webu

5 Ostatní tiskoviny

Pole náší působnosti v této oblasti je široké a jsem schopni pro vás nachystat grafické podklady pro billboardy, rollupy, skládané tiskoviny, obaly, jídelní lístky a spoustu dalšího.

6 Banery

Připravíme vám vizuálně odlišné grafiky pro online média, jakými jsou například Facebook, Twitter anebo banery pro reklamní kampaně pro AdWords a sKlik.

Tvorba webových banerů
grafické práce