Tvorba webu Brno

Internetová reklama

Vaše stránky dostaneme na přední pozice ve vyhledávačích na Googlu a Seznamu. Náklady na internetovou reklamu však budete mít po celou dobu pevně ve svých rukou, protože výši proinvestované částky si budete individuálně nastavovat.

Tento typ internetové reklamy je vhodný pro všechna odvětví podnikání. To je dáno tím, že jej lze zaměřit na zcela konkrétní spektrum uživatelů, města, kraje či státy. Právě díky možnosti regionálního zacílení je tato reklama efektivní i pro živnostníky a malé firmy, pro něž jsou naše produkty primárně připravené. Velkou výhodou je bezesporu i to, že platíte jen za uskutečněné návštěvy a ne za to, že se vaše reklama někde zobrazuje.

Jak postupujeme?

Postup tvorby webu

1 Schůzka

Na první nezávazné schůzce s vámi náš odborný konzultant probere všechna vaše přání a požadavky. Tyto informace mu poslouží k tomu, aby mohl navrhnout možná řešení, probral s vámi následný postup a také cenu.

2 Analýza

Ještě před začátkem jakýchkoli prací se toho o vás musíme spoustu dozvědět. Budeme se proto ptát. Hodně. Jedině tak zjistíme, co doopravdy potřebujete.

Postup tvorby webu
Postup tvorby webu

3 Příprava

Nabídneme vhodné řešení a sdělíme vám, kolik vás to bude stát. Podle analýzy identifikujeme vhodnou cílovou skupinu. Tomu přizpůsobíme texty i grafické zpracování banerů. Připravíme pro vás kampaň.

4 Spuštění

Jakmile budou textové a grafické podklady připraveny, cílové skupiny nastaveny a rozpočet schválen, spustíme reklamu pro vybraná média.

Postup tvorby webu
Postup tvorby webu

5 Optimalizace

Vaši reklamu budeme pravidelně kontrolovat, vypínat, zapínat a ladit tak, aby měla co největší dosah za co nejnižší náklady.

6 Reporting

Vždy na konci měsíce vám zašleme informace o tom, jak se reklamě daří a kolik peněz jste za ni utratili.

Postup tvorby webu
Postup tvorby webu